Liposukce je lékařským úkonem, který je možné zařadit do plastické chirurgie. Proces, jejž využívají nejenom ženy, ale v současné době také muži. Jednoduše řešeno jde o odsávání tuku z nejrůznějších partií lidského těla. Praktické a efektivní formování postavy, které však v žádném případě nenahrazuje klasickou dietu či něco podobného.

Zákrok je povětšinou realizován za pomoci aspirátoru a cannuly, s nimiž lze odsát až 5 Kg lidského tuku najednou. Operativní zákrok, při němž můžete využít jak lokální, tak celkovou anestezii.

Liposukce a její ceny

Liposukce může mít z lékařského hlediska hned několik podob. Je to liposukce ultrazvuková, tedy konvenční nebo tumescentní, která se provádí v narkóze. Právě ta patří k velice vyhledávaným.

Liposukce vrchní části těla

Ceny za tento zákrok se mohou lišit v závislosti na volbě konkrétní kliniky, stanovit lze však určitý průměr, s nímž vás nyní seznámíme.

Pakliže se rozhodnete pro odstranění podbradku, počítejte s výdaji kolem 7 000 Kč. Mužská prsa stojí cca 9 500 Kč a paže mohou vyjít na 11 000 Kč. V horní polovině těla je poptávanou partií především velké břicho, které je obrovským shromaždištěm nepotřebného tuku. Odsávání z oblasti břicha může přijít až na 14 000 Kč.

Liposukce dolní části těla

Spodním partiím se věnují hlavně ženy, které si nechávají s chutí odsávat tuk z vnitřní strany stehen, cena kolem 11 000 Kč. Pakliže k tomu připočtete ještě kolena, částka za zákrok se navýší zhruba o 2 000 Kč. Jestliže je prováděna liposukce hýždě, šplhají se náklady k hodnotě 13 000 Kč.

Liposukce je moderním kosmetickým zákrokem, nutné je si však uvědomit, že pouze odsátím tuku ke zformování vaší fyzické schránky jistě nedojde. Společně s tímto zákrokem byste do svého života měli vnést především zdravý jídelníček a dostatek pohybu.


Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *